Krzem - pierwiastek życia

Zachęcamy do zapoznania się z książką "Krzem-pierwiastek życia" – unikatowa pozycja ma polskim rynku, autorstwa dr nauk medycznych Krzysztof Janusza Krupki, który fachowo i bardzo przystępnie uzasadnia fundamentalen znaczenie tego pierwiastka dla ciał i zdrowia człowieka. Zwłaszcza, że większość z nas – nie zdając sobie z tego sprawy- cierpi na trwały niedobór krzemu w organiźmie.

"Krzem to pierwiastek, który buduje naszą krystaliczną matrycę, co jest niezbędnym warunkiem komunikacji międzykomórkowej wszelkich procesów energetycznych.

Bez krzemu niemozliwe jest prawidłowe funkcjonowanie tkanki łącznej (to jest krwi, limfy, kości, tkanki tłuszczowej, chrząstki, skóry, naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz tzw. substancji międzykomórkowej) w organizmie człowieka.

Wszędzie tam, gdzie nasze ciało rozwija się lub regeneruje, niezbędna jest obecność krzemu. Bez niego nie jest mozliwy prawidłowy wzrost, co ma szczególne znaczenie u dzieci.

Im więcej krzemu, tym młodszy jest nasz organizm. 

Krzem może odegrać ważną rolę ww walce z rakiem: w książce zawarte są wyniki badań autora nad związkiem pomiędzy niedoborem krzemu w organizmie a rozwojem komórki rakowej."

 

Więcej na: www.drkrupka.pl

Aby zakupić: www.sklep.energomedica.pl