Ciało i stres

Nieważne, ile dni jest w Twoim życiu. Ważne jest, ile życia jest w Twoich dniach.

Mirsakarim Norbekov

Ze wstępu

Stres dotyka każdego, na wszystkich etapach życia. Jego źródła są jednak bardzo różne – każdy z nas doznaje napięć pod wpływem innych czynników. W życiu nie unikniemy stresu, bo tak naprawdę życie to właśnie stres. Ważne jest jednak, jak ten stan przechodzimy, jak sobie z nim radzimy. Źle przeżywany stres odbiera nam bowiem energię do życia: często powoli, a czasem nagle.

Książka ta pomaga zrozumieć, czym jest stres, jak sobie z nim radzić i jak „odblokować” swoją energię – czyli po prostu, jak żyć w harmonii z sobą samym.

Zazwyczaj sami jesteśmy swoimi największymi wrogami – to nasze postrzeganie powoduje, że coś odczuwamy jako dyskomfort, czyli stres, a coś innego jako komfort. Jednak na pewnym poziomie u wszystkich występują bardzo podobne reakcje stresowe.

(...)

ZAPOZNAJ SIĘ Z KSIĄŻKĄ

Jak do tej pory, o książce wypowiedzieli się specjaliści:

Autor podaje konkretne, praktyczne, proste i tanie rozwiązania, jak usunąć źródło wielu naszych schorzeń, innymi słowy, jak pozbyć się stresu.

Jerzy Zięba, naturoterapeuta, autor bestsellera “Ukryte terapie”
www.ukryteterapie.pl
www.polacydlapolakow.pl
www.facebook.com/ukryteterapie

 

Wydawać by się mogło, że o stresie napisano już wszystko.
A tu taka niespodzianka!
Książka pokazuje nowe i świeże spojrzenie na stres i absolutnie nowatorskie, a przede wszystkim logicznie spójne podejście do jego źródeł, konsekwencji zdrowotnych oraz do metod uwalniania się od jego destrukcyjnego wpływu na… CUD – Ciało, Umysł i Ducha.

lek. med. Jacek Giovanoli-Jakubczak, internista, propaguje medycynę holistyczną, założyciel Instytutu Medycyny Holistycznej Vegamedica
www.vegamedica.pl
www.facebook.com/Vegamedica

 

 

Książka wskazuje, jak świadomie i aktywnie współuczestniczyć w procesie terapii swojej choroby tak, aby odzyskać zdrowie.

lek. Artur Markowski, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, założyciel Collegium Cosmeticum
www.pcme.pl
www.przyjaznakosmetyka.org
www.facebook.com/stowarzyszeniekosmetyczne

 


ZAPOZNAJ SIĘ Z KSIĄŻKĄ

 

Więcej na: www.drkrupka.pl

Aby zakupić: www.sklep.energomedica.pl